Studio mebli kuchennych Black Red White pod nazwą własną „Oskar” tworzy zespół ludzi którzy z pasją i zaangażowaniem komponują wymarzoną kuchnię dla naszych Klientów

01.

Pomiar pomieszczenia

Każda kuchnia to indywidualny projekt oparty na szczegółowych pomiarach, których dokonujemy u Klienta, biorąc pod uwagę potrzebne rozmieszczenie podłączeń hydraulicznych, elektrycznych względnie gazowych.

02.

Indywdualny projekt

Po dokonaniu pomiarów następuje etap projektowania kuchni, w którym uwzględnimy po odpowiednim rozmieszczeniu szafek ich funkcjonalność. Klient może zobaczyć wybrane kolory frontów, uchwyty a nawet dodatki, które dekorują kuchnię lub kuchnię połączoną z salonem.

03.

Wycena i realizacja

Następnym krokiem jest wycena projektu, a po akceptacji zamówienie mebli, przed którym Klient otrzymuje nieodpłatnie projekt. W uzgodnionym terminie, montażyści montują meble i osadzają w nich wybrane sprzęty AGD. W naszym zespole pracują montażyści z wieloletnim doświadczeniem.

Wybierz typ kuchni

Kuchnie na wymiar Szczecin


Dla naszych Klientów mamy w ofercie eleganckie kuchnie klasyczne, które mają ponadczasowy charakter oraz nowoczesną linię kuchni charakteryzującą się stylem oraz szeroką gamą kolorystyczną.

Kuchnie grupy Royal – to urok drewnianych frontów w najlepszym gatunku, łączące ciepło, naturę i styl. Charakterystyczne słoje oraz drobne sęki podkreślają piękno kuchni.

Kuchnie grupy Sentima – to klasyczne fronty wykonane z nowoczesnych materiałów, pozwalające na ekonomiczne rozwiązania i gwarantujące atrakcyjne ceny.
Kuchnie grupy Capital – to doskonałe dopasowanie frontów wykonanych z najwyższej jakości materiałów typu lakier akrylowy, forniry egzotyczne oraz zawiasy i szuflady z systemem cichego domyku firmy Blum a także najbogatsze wyposażenie dodatkowe.

Kuchnie grupy Traffic – to nieograniczone możliwości kolorystyczne. Fronty z nowoczesnych materiałów w modnych kolorach oraz zawiasy i szuflady firmy Blum z dożywotnią gwarancją.

Kuchnie modułowe Family Line – to przede wszystkim ekonomiczna oferta cenowa nie obciążająca kieszeni Klientów. W skład systemu wchodzą zróżnicowane moduły, pozwalające na dowolne zestawienie oraz szeroka gama kolorystyczna.

Studio mebli kuchennych Szczecin

Chciałbyś zmienić wnętrze swojej kuchni? Przyjdź do naszego salonu i zobacz inspiracje